چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • خلاصه خطبه های نمازجمعه 24 فروردین 1397 حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه بابلکنار.
  وقتی یک میلیارد و 800 میلیون دلار صرف واردات 70 هزار خودروی لوکس می شود و هنگامی که 350 هزار ایرانی نوروز امسال 800 میلیون دلار در ترکیه خرج می کنند. آیا انتظار دارید قیمت دلار به 6000 تومان نرسد؟!

  خلاصه خطبه های نمازجمعه 24 فروردین 1397 حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه بابلکنار.

  * تحقق هدف آفرینش انسان که همان معرفت به مبدأ، معاد و سایر مجهولات است بدون بعثت انبیاء محقق نمی شود؛ خداوند سبحان پیامبران را مبعوث کرد تا توحید و یکتا پرستی و امیدواری به آخرت را به انسان ها بیاموزند و با تشکیل حکومت دینی و آموزش کتاب و حکمت بر بندگان اتمام حجت کنند.

  * بعثت رسول اکرم(ص) شریف ترین عید تاریخ بشریت و انسانیت و عظیم ترین، مهم ترین، برترین، بزرگ ترین و پر برکت ترین نعمت الهی در طول تاریخ و عید برانگیختگی برای زدودن رنج های بشر است.

  * تنها راه سعادت ملت های مسلمان تأسی از سیره نبوی است.

  * رسول خدا(ص) بنیان گذار اصل مهم، عدم جدایی دین از سیاست بود.

  * کار بزرگ رسول اعظم(ص) بیدار کردن بشریت و حکومت بر دل های مردم و پایه گذاری تمدن بزرگ اسلامی در جهان بود.

  * وظیفه ما مسلمانان آگاه شدن و آگاه کردن دنیا از حقیقت بعثت، یعنی همان نجات انسان و استقرار نظام صلاح و سداد در جامعه و دیگر دمیدن روح تازه در این دنیا یعنی شالوده ریزی تمدن نوین اسلامی و این نه به معنای تصرف سرزمین ها بلکه عرضه کردن هدیه الهی به ملت ها تا به اختیار خود و تشخیص خود راه درست را انتخاب کنند.

  * اگر می بینیم که در منطقه دست برتر را داریم بخاطر آن است که مردانش روحیه دهه 60 را هنوز فراموش نکرده و آن را حفظ کرده اند. علاج دیگر حوزه ها نیز بازگشت مردانش به همان روحیه های خاکی و بی ریا و باصفا است.

  * قیمت دلار به 5800 تومان رسید در حالی که در فروردین سال گذشته 3776 تومان بوده است و طی یکسال 50% از ارزش پولی ما کم شد و سکه در فروردین گذشته 1.220.000 تومان ، در حال حاضر 1.900.000 تومان را ثبت کرده، این اتفاقات تلخ در حالی است که برخی مدعی بودند در سایه برجام مشکلات اقتصادی و معیشتی و حتی آب خوردن مردم حل خواهد شد!!

  * وقتی یک میلیارد و 800 میلیون دلار صرف واردات 70 هزار خودروی لوکس می شود و هنگامی که 350 هزار ایرانی نوروز امسال 800 میلیون دلار در ترکیه خرج می کنند. آیا انتظار دارید قیمت دلار به 6000 تومان نرسد؟!

  * دولت محترم و مسئولین به مردم پاسخ دهند که در طرح هایی مانند کنترل قیمت ارز، عبور از رکود، طرح تحول سلامت، مسکن اجتماعی، اشتغال زایی، کنترل بحران های زیست محیطی، افزایش سرمایه گذاری خارجی، برخورد با پروژه نفوذ چگونه عمل کرده است؟!

  * وضعیت بازار ارز، نشانه ای از نابسامانی در ستاد اقتصادی دولت و نقشه راه برجام زده آن انسداد مجاری بازگشت درآمد های ارزی و خروج بیشتر ارز از کشور، نقشه دستکاری و اختلال در بازار ارز و ایجاد تقاضای کاذب و تورم انتظاری توسط دشمن است.

  * آیا منطقی است تلگرام که به عامل آشوب و نا امنی در کشور تبدیل شده به صرف اشتغال زایی برای یک عده به فعالیت خود ادامه بدهد! اگر برخی نگران بی کاری در جامعه هستند جلوی قاچاق را بگیرند!

  * در میان کاربران تلگرام، ایران تنها کشوری است که هیچ اهرمی برای کنترل آن وجود ندارد و تلگرام خود را ملزم به رعایت قوانین آن نمی داند و حال این که تلگرام مؤظف به ارائه کلیه دیتاها کاربران به امریکا و روسیه و مؤظف به حذف محتوای نفرت انگیز یا خشونت طلبانه و یا خلاف قانون به دولت آلمان  و هند می باشد!

  * براساس مؤلفه های امنیت و منافع ملی، منطقه ای و بین المللی، دولت باید در یک اقدام انقلابی، خروج از برجام را در دستور کار خود قرار دهد و هر گونه تأخیر در اعلام خروج ایران از برجام در حقیقت هموار کردن مسیر میز مذاکره برجام 2 خواهد بود.

  * مهار قدرت موشکی و نظامی ایران، مهار نفوذ منطقه ای ایران، مهار پیشرفت های هسته ای و علمی ایران، مهار توان سایبری ایران، برهم زدن انسجام داخلی ایران با حمایت از آشوب ها و اغتشاشات، تضعیف موقعیت و جایگاه رهبری نظام اسلامی از طریق شبهه افکنی و مقابله با تفکر انقلاب اسلامی از طریق مدل سازی اسلام میانه رو در عربستان، از راهبردهای نظام سلطه علیه ایران اسلامی است.

   * ترامپ به انفعال خود در ماجرای حمله به سوریه، بار دیگر ثابت کرد که مرد بلوف های توخالی است.

  * اسلام وهابیت آل سعود و آل یهود، اسلامی است که در آن بوسیدن مزار پیامبر(ص) حرام و شلاق دارد! اما دوستی با اهل بیت و نوه های پیامبر(ص) حرام و با بردن اسم حضرت زهرا(س) و اسم حضرت علی(ع) خونت را می ریزند! اما ورق بازی امام جماعت مسجد الحرام حلال و ریختن خون سوری ها و یمنی های مسلمان و هم پیمانی با امریکا و اسرائیل ملعون علیه مسلمین حلال خواهد بود!

  * نامه های جاهلانه ای 300 نفر انحرافی ها، که وجود برخی مشکلات را نه در شبکه لیبرال مستقر و نه مسئولین خسته و بی انگیزه و اشرافیت گرا و غرب طلب بلکه اصل نظام می دانند!! کسانی که جمهوری اسلامی را با قرائتی منهای امام و رهبری و فقه و روحانیت می خواهند!!

     • فرو ۲۴, ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |