شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • خلاصه خطبه های نمازجمعه 30 شهریور حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه بابلکنار.
  دولت به جای اجرای اقتصاد مقاومتی، ریاضت اقتصادی را اجرا می کند و اقدامات خود را به نام اقتصاد مقاومتی معرفی می کند.

  * وقتی مردم می بینند آنهایی که با برجام می خواستند روزانه میلیاردها دلار بیاورند، حالا که همه چیز را دادند برای خسارت محض، متأسفانه از رو که نمی روند هیچ، دنبال مذاکره موشکی و تصویب FATF هم هستند، باز هم با فریب ارزان شدن دلار و سکه به مردم!!

  * رئیسFATF می گوید ما برای مقابله باایران همکاری نزدیکی با اسرائیل و عربستان داریم. با این شواهد آشکار بر علیه منافع ملی و حتی تذکر علنی رهبر معظم انقلاب، چرا برخی دنبال تصویب FATF هستند؟! تصویب FATF چراغ سبز وادادگان به امریکا برای تسلط بر ایران است.

  * نمایندگان برجام مالی را مانند برجام هسته ای به ملت تحمیل نکنند، پیوستن به FATF برای سرویس های جاسوسی غرب و دشمنان خارجی شفافیت می آورد. تاکنون 22 بند از برنامه اقدام FATF را اجرا کردیم و هیچ تأثیری در قیمت ارز و بهبود روابط بانکی کشور نداشته است.

  * مجلس اگر مجلس بود بجای استیضاح دیر هنگام وزیر رفاه و اقتصاد آیا بهتر نبود که وزیر خارجه را استیضاح می کرد؟ که 4 سال با امریکا مذاکره کرد هسته ای را دو دستی تقدیم کرد و تحریم ها بیشتر شد و حالا بعد از نهی رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره با امریکا در همه سطوح با جان کری دیدار کرده است!

  * 160 نماینده از طرح شفافیت رأی نمایندگان حمایت کردند، اما به هنگام طرح فوریت آن در صحن مجلس فقط 51 نفر به آن رأی دادند! می گویند اگر رأی ما مشخص شود ممکن است با اعتراض مردم مواجه شویم و یا شورای نگهبان صلاحیت ما را در دوره بعدی تأیید نکند! مگر می خواهید چه کار کنید که از واکنش مردم و شورای نگهبان می ترسید؟!!

  * حالا که یک سری شهید گمنان داریم بهتر نیست که چند تن از این عزیزان را جلوی مجلس شورای اسلامی برایشان مقبره بسازیم تا نماینده ها هر روز ببینند که نماینده چه آرمانی هستند و به پای هر صندلی شان در مجلس چه خون ها رفته؟

  * دولت به جای اجرای اقتصاد مقاومتی، ریاضت اقتصادی را اجرا می کند و اقدامات خود را به نام اقتصاد مقاومتی معرفی می کند، در حالی که کارکرد و شیوه اجرایی این دو با یکدیگر متفاوت است.

  * چند ماهی است که در دو کشور هند و چین که بزرگترین شرکای تجاری ما هستند سفیر نداریم و همه مراوداتمان روی هواست، آنوقت وزیر خارجه ما مشغول مذاکره با جان کری است!!  وزارت خارجه امریکا برای کارآمدی بیشتر تحریم ها علیه ایران به بیش از 30 کشور سفر کرده اما دولتمردان و تیم وزارت خارجه ما نشستن نگاه می کنند!!

  * اگر در ایران به سفارت فرانسه حمله شده بود کل دنیا به اجترام چشم آبی ها سیاه پوش شده بود و یک عده افراد غرب پرست هم دور سفارت فرانسه شمع سیاه تزئین کرده بودند! منتهی الان قضیه بر عکس شده و همگی در خفگی مزمن بسر می برند!!

  * برخی برای این که هزینه بازداشت رئیس کل بانک مرکزی سابق را برای قوه قضائیه افزایش دهند برای او حکم مشاور زدند، وگرنه اگر عملکردش خوب بود چرا او را از مسئولیت گرفتند؟! از کسی می خواهند مشاوره بگیرند که دلار 3300 تومان تحویل گرفت و 11000 تومان تحویل داد!

  * معاویه با کاخ نشینی بدعت اشرافگری را گذاشت، و با موروثی کردن حکومت بدعت آقازادگی را، امروز چهل سال بعد از انقلاب 57، اگر با این بدعت ها مبارزه نکنیم معلوم نیست مسلمان نماها دوباره چه بلایی بر سر اسلام می آورند!!

  * برخی می گویند: کسانی را که در دل مردم هراس ایجاد می کنند، ضد انقلاب هستند. پس با این حساب کسانی که با گفتن این جملات، (( امریکا با یک موشکش می تواند تمام سیستم دفاعی کشور را نابود کند))، و ((یا اگر مذاکره نکنیم جنگ می شود)) و ((یا خزانه کشور خالی است))، (( سایه جنگ بر سر کشور سنگینی می کند)) و(( اگر مذاکره نکنیم در کشور قحطی می شود))، دل مردم را خالی می کردند را باید ضد انقلاب بنامیم یا نه؟

  * زندگی اشرافی یک عده مسلمان در صدر اسلام موجب مصیبت عظمای کربلا یعنی به شهادت رسیدن امام حسین(ع) و یارانش و سپس به اسارت رفتن اهل بیت ایشان شد، امروز هم اگر با زر اندوزان بعداز انقلاب برخورد نشود باید منتظر ذبح عناصر ارزشمند انقلاب و اسلام بود.

  * حضرت عباس(ع) هم از خواصی بودن که در جریان نفوذ به دنبالش آمد و قصد داشت با امان نامه و نفوذ در قالب خویشاوندی او را از انقلاب حسین(ع) جدا کند. اما ابوافضل العباس(ع) بخاطر 1- داشتن بصیرت و 2- عدم وابستگی به دنیا 3- ولایت پذیری، موجب شکست جریان نفوذ شد. اما برخی خواص امروز چطور؟!!

  * قانون ممنوعیت به کارگیری مجدد بازنشستگان باید بدون استثناء عملیاتی شود، دور زدن قانون در این امر نگاه مردم را به تصمیم های بعدی دستگاه قانون گذاری بی اعتماد خواهد کرد.

  * قاتل طلبه مشهدی یک موتور سوار ناشناس و چاقو به دست نیست، قاتل او آن مفسدان و نفوذی ها و مزدورانی هستند که خون مردم را می مکند. اما امثال این طلبه مظلوم با سه فرزند کوچک باید تقاصش را پس دهد، قوه قضائیه باید قاتل اصلی را قصاص کنند.  • شهر ۳۰, ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |