پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • خلاصه خطبه های نمازجمعه 7 اردیبهشت حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه بابلکنار.
  هر توافقی بین اروپا و امریکا درباره آینده برجام و برنامه هسته ای ایران از نظر جمهوری اسلامی بی اعتبار است.

  خلاصه خطبه های نمازجمعه 7 اردیبهشت حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه بابلکنار.

  * پیشرفت و تعالی علمی و دانشی در جامعه اسلامی، تکامل عقلی و فکری، مبارزه با بدعت ها و انحرافات در دین و اجرای تعالیم و آموزه های اسلام حقیقی از مهم ترین شاخص های اصلی حکومت مهدوی(عج) می باشد.

  * ایمان به حضرت مهدی(عج) امام شناسی، اخلاق پسندیده و تقوا، عدالت محوری، ولایت مداری، دعا برای سلامتی و ظهور بقیه ا… برطرف کرده موانع ظهور و تبعیت از مرجعیت از ویژگیهای منتظران واقعی امام زمان(عج) می باشد.

  * در روایت آمده که امام زمان(عج) یاتی بدین جدید، یاتی سلطان جدید، یاتی به امر جدید، یاتی بقضاء جدید، یاتی به سنت جدید و کتاب جدید قیام می کند.

  * عقده گشایی همزمان و هماهنگ علیه نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و اطلاعات سپاه، قوه قضائیه و سازمان بازرسی در کنار فشار به وزارت اطلاعات برای درگیر نشدن با شبکه نفوذ، برای لاپوشانی بی کفایتی بزرگ، طیف اعتماد به غرب است که نمی خواهند اعتراف کنند آدرس بیراهه داده و موجب خسارت های بزرگ شده اند

  * ایستادگی فرمانده محترم نیروی انتظامی در برابر هیاهوی غوغا سالاران و تأکید ایشان برحمایت قاطع پلیس وظیفه شناس در خور تقدیر است. منطق حکم می کند زن وظیفه شناس پلیس از سوی شخص فرمانده ناجا مورد تشویق قرار بگیرد تا مأموران دیگر هم از عمل به وظیفه شان کوتاه نیایند.

  * برخی از مسئولان و نمایندگان و جریانات سیاسی در قضیه برخورد منکراتی یک پلیس زن نیروی انتظامی و فرار جاسوس محیط زیستی و برجام و توهین به سپاه پژواک صدای دشمن می شوند و زخم زبان و کنایه و خیانت می کنند.

  * وقتی پلیس با اتوبوسی دراویش به شهادت می رسد، زمانی که پلیس در دفاع از خانواده ای مقابل قاتل به شهادت می رسد، هنگامی که پلیس در مباره با قاچاق هر روز شهید می دهد، وقتی که پلیس مرزبان هر روز با اشرار درگیر و شهید می شوند، سلبریتی های بی سواد و روزنامه های زنجیره ای صدایشان از ته چاه هم در نمی آید! اما درگیری پلیس با چند دختر کشف حجاب کرده، جلد مجلات آنها می شود!!

  * هیچکس نباید به خود اجازه دهد مانع اجرای قانون، برقراری نظم و تأمین امنیت مأموران انتظامی شوند. هرگونه تضعیف جایگاه نیروی انتظامی، باعث تقویت اراذل و اوباش، قانون شکنان، گروهک های تروریستی، اخلال گران اقتصادی و مفسدان فرهنگی، اجتماعی خواهد بود.

  * وقتی که یک مسئول در جمهوری اسلامی بگوید، مسئولان قابل نقد هستند حتی امام معصوم! توهین به ائمه علیهم السلام هم رائج می شود که برخی در رسانه های خود امام رضا(ع) را توهین نمایند! متأسفانه توهین به مقدسات در بین لیبرال ها به یک وقاحت زنجیره ای تبدیل شده است.

  * هر توافقی بین اروپا و امریکا درباره آینده برجام و برنامه هسته ای ایران از نظر جمهوری اسلامی بی اعتبار است، چه کسی به رئیس جمهور فرانسه اجازه داده که از جانب یک گروه، از 6 کشور حرف بزند!

  * گرای برجام 2 و 3، متأسفانه از داخل کشور به غربی ها داده شد که حالا آنها برای برجام موشکی و منطقه ای و … خط و نشان می کشند!

  * کسی نیست به آقایان دولتی ما بگوید، وقتی فرجام برجام بعد از آن همه وعده و وعید و هزینه های هنگفت به قول خودشان (( تقریباً هیچ )) رسید، با چه منطقی باید برجام های جدید را تجربه کنیم!!

  * مسئولین برجامی، برای پذیرش برجام 2 و 3، به منطق قرآن تکیه کنند، که می فرماید ود الذين كفروا لو تغفلون عن أسلحتكم وأمتعتكم فيميلون عليكم ميلة واحدة

  کافران آرزو می کنند که شما از جنگ افزارها و داشته هایتان غافل شوید تا ناگهان به شما یورش آورند! نساء/ 102

  * شرط پذیرش و ماندن ترامپ در برجام 1- جلوگیری از فعالیت های هسته ای ایران برای همیشه 2- جلوگیری از فعالیت های موشکی ایران 3- مهار ایران در منطقه ( عراق، سوریه، لبنان و یمن )، به امریکائیها می گوییم که خواب شما هرگز تعبیر نخواهد شد.

  * بحث برجام 2 باید برای همیشه در نطفه خفه گردد. زیرا برجام دومی موشک ها، قدرت منطقه ای و سایر منابع قدرت ایران را هدف قرار داده است، آنها با حفظ تله برجام اول، تله دومی برای خلع سلاح ابدی و تضعیف غیر قابل تعمیر ایران در نظر گرفته اند

  * آقای ظریف در نشست شورای روابط خارجی امریکا گفته، ایران و عربستان نمی توانند هزمون منطقه باشند، نباید بدنبال قدرتمندترین کشور در این منطقه بود! ما منطقه را برای قدرتمندترین، نابود کردیم!! این اظهار نظر وزریه خارجه، خلاف سند چشم انداز 20 ساله که طبق آن باید در افق 1404 قدرت اول منطقه باشیم و موجب پذیرش اتهام امریکا و غربیها مبنی بر نقش ایران در بی ثبات کردن منطقه است.

  * سوال مردم از مسئولین دیپلماسی خارجی این است که وقتی چک شما درباره اصل برجام به واسطه اعتماد به شیطان بزرگ برگشت خورده، با چه رویی نسخه برجام منطقه ای می پیچید و آن را برای پاراف و امضا نزد کسی می برند که در بی محل کردن برجام نقش اصلی را دارد؟!!

  * رئیس جمهور فیلیپین اعلام کرده، کارمندانی که رشوه دریافت کنند از هواپیما به زمین پرت می شوند. اگر این قانون در ایران پیاده شود شاهد بارش مدیران رشوه خوار از آسمان کشور خواهیم بود!

  * بی عدالتی و بی عرضگی برخی مسئولان قابل تحمل نیست، کشوری که این همه منابع سرشار دارد چرا این همه گرسنه باید داشته باشد؟

   

     • ارد ۷, ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |