شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • خلاصه خطبه های نماز جمعه 23 شهریور حجت الاسلام بابائیان امام جمعه بابلکنار.
  با موشک های قدرتمند نقطه زن، مقر تروریست های دموکرات را می زنیم تا عبرتی برای کسانی باشد که از حمله موشکی به مقرهای داعش در سوریه درس نگرفتند!!

  * هنوز هستند کسانی که بعد از 1400 سال سعی به این دارند که پیام حسین(ع)، فقط در کربلا بماند، مبارزه با فساد، ایستادگی در برابر ظلم و عدم وادادگی در برابر دشمن پیام امروز عاشورا است.

  * اگر ندای هل من ناصر ینصرنی ولی ات را نشنیده بگیری، تا قیام آل محمد(ص)، تاریخ کوتاهی ات را فریاد خواهد کشید و روسیاهی ابدی برایت خواهد بود.

  * می گویند در کربلا همان هایی که آب را بر روی اهل بیت امام حسین(ع) بستند، یک امان نامه آوردند که نوشته بود، مشکل آب خوردنتون را حل می کنیم!!

  * کاش بفهمیم آنچه را شیعیان کوفه نفهمیدند که یاری نماینده امام، یاری امام است! آنکه از بلندای کاخ ابن زیاد سقوط کرد حضرت مسلم نبود بلکه امام حسین(ع) بود.

  * کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا یعنی مقابله همیشگی با ابر قدرت ها و ظلم و ستم تا سر حد شهادت، یعنی نه گفتن در مقابل قدرت های بزرگ.

  * زنده نگه داشتن نهضت حسینی، رمز برون رفت از موانع و مشکلات اقتصادی کشور است.

  * برخی ها وقتی محرم که می شود بیاد فقرا می افتند که چرا بجای هزینه عزاداری امام حسین(ع) آن را به فقرا نمی دهید؟! اما چرا شما هزینه عروسی های پر خرج و هزینه های زیاد لباس، آرایش و … ایام عید مسافرت های خارج از کشور، هزینه های میلیونی خوراک سگ ها، مسافرت های میلیون ها افراد به ترکیه و تایلند و … را نمی گوئید که پولهایشان را خرج فقرا کنند!! فقرا بهانه هستند اصل حذف مراسم ماه محرم حسین(ع) است.

  * حضرت رقیه(س) به ما آموخت که می شود حتی با سلاح اشک در گوشه یک خرابه، خواب را از چشمان پلید یزیدیان و ابر قدرت ها ربود.

  * کسی گفت من سگ حسینم! گفتم: مراقب باش که سگ ها امام حسین(ع) را کشتند. سید الشهدا، سگ نمی خواهد بلکه یاور ولایی می خواهد. امام حسین(ع) شهید شد که تو انسان باشی!

  * کسی که چهره زشتی از تشیع و عاشورا حسینی به نمایش می گذارد چه فرقی با دشمن ابا عبدا… الحسین(ع) دارد؟!

  * قیمت ارز را هم که بالا ببرید، هزینه ویزای عراق را هم که نجومی کنید، رسانه هایتان را هم که علیه وحدت مردم عراق و ایران بسیج کنید، پاسخ ما به صاحبان زر و زور و تزویر در عاشورا و اربعین یک چیز است و آن حب الحسین(ع) یجمعنا.

  * مهم ترین پیام کربلا تذکر در مورد حرام خوری است، وقتی حتی یک ریال هم اختلاس کردی و شکمت از حرام پر شد نه تنها حق مردم را خوردی بلکه فردا هم علیه حق قیام می کنی و سر معصوم را می بری.

  * شکل گیری محور جدید در برابر غرب و امریکا، مخالفت با حضور نا مشروع امریکا در منطقه، یکصدا کردن مواضع سه کشور در خصوص مسائل سوریه، انزوای تاریخی صهیونیست ها، اتحاد برای حذف دلار، دستاوردهای راهبردی نشست سه جانبه تهران، روسیه و ترکیه بوده است.

  * با موشک های قدرتمند نقطه زن، مقر تروریست های دموکرات را می زنیم تا عبرتی برای کسانی باشد که از حمله موشکی به مقرهای داعش در سوریه درس نگرفتند!!

  * دشمنی های امریکا علیه ایران بدون همکاری عوامل مزدورشان در داخل عملیاتی نخواهد شد، برخی از نمایندگان مجلس با نطق مغرضانه قبل از دستور خود علیه منافع ملی کشور نشان دادند که حاضرند کفش امریکائیها را واکس بزنند و به خیال خود زمینه سازش با غرب را فراهم کنند ولی مطمئن باشند که تو دهنی سختی از ملت خواهند خورد.

  * مقصر اصلی مشکلات اقتصادی کشور جریان غربگرای داخلی هستند که تصور می کردند به سبب تعامل با غرب می توان مشکلات را حل کرده و از ظرفیت های داخلی غفلت کردند.

  * وقتی وندی شرمن با دو قطره اشک ساختگی توانسته دیپلمات های تیم هسته ای ما را خام کرده و امتیاز بگیرد تصور کنید با لبخند و قدم زدن چه کار کرده است؟!

  * در مجلس امروز از شهید مدرس فقط یک قاب عکس روی دیوار باقی مانده است! و بیشتر نماینده ها برعکس مدرس عمل می کنند که مهم فکر و اندیشه مدرس است که متأسفانه خبری از آن در اکثر نمایندگان فعلی نیست!

  * متأسفانه برخی افراد یاوه گو صدای ضعیف جامعه را که توان تهیه پوشک و شیر خشک ندارند را نمی شنوند، ولی صدای چند فتنه گر خود فروخته پادوی دشمن و جاده صاف کن تحریم های دشمن را به برکت رأفت نظام از اعدام آنها صرف نظر شد و محترمانه در خانه شان تحت کنترل هستند را می شنوند!!!  • شهر ۲۳, ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |