شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • سفارت آمریکا در کشورهای جهان به لانه جاسوسی تبدیل شده است
  امام جمعه بابل کنار سفارت آمریکا در کشورهای جهان به لانه جاسوسی تبدیل شده است.

   

  به گزارش وصال از بابل حجت الاسلام عباس بابائیان  در جمع باشکوه دانش آموزان ومسئولین بخش در راهپیمایان 13آبان در بابل کنار اظهار داشت:تبعید امام خمینی(ره) درسال 43 ،شهادت دانش آموزان در13آبان 57 وتسخیرلانه جاسوسی درسال 58 سه حادثه بزرگی است که به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام گرفت.
  امام جمعه بابل کنار با اشاره به اینکه دولت آمریکا از خبیث ترین و جنایت  کارترین دولت های جهان است، گفت: سفارت آمریکا در کشورهای جهان به لانه جاسوسی تبدیل شده است.
  وی افزود:امروزبه ملت آمریکا اعلام می کنیم همچنان نسبت به آمریکا و مستکبران جهان که نسبت به ملت های ضعیف توطئه می کنند خشمگین هستیم و فریاد مرگ بر آمریکا سرمی دهیم.
  بابائیان بیان داشت: امام راحل به عنوان معمار کبیر انقلاب فریاد مخالفت با سیاست های آمریکا را سردادند و از سال 1342 پیروان خط امام نیزبا تسخیر لانه جاسوسی فریاد بی اعتمادی به آمریکا و شعار مرگ برآمریکا را سردادند.
  وی تصریح کرد: ملت ایران ثابت کرد مادامی که وحدت دارند و پیرو و تابع ولایت فقیه هستند هیچ توطئه و دسیسه ای قادر نخواهد بود به ملت ایران ضربه وارد کند.
  امام جمعه بابل کناراذعان داشت:مهمترین دستاورد تسخیر لانه جاسوسی برای ملت ایران تثبیت خط امام وخط سازش ناپذیری با غرب بوده و عدم سازش با آمریکا و استکبار باید تداوم داشته ونهادینه شود.
  بابائیان افزود: ایران با حسن نیت به جهان نشان داد آمریکا جنایت کار بزرگ، خبیث ترین و فاسدترین دولت های جهان است.
  وی با اشاره به اینکه آمریکا حتی به هم پیمانان خود نیز رحم نمی کند،تصریح کرد: امروز سفارت آمریکا در کشورهای جهان به لانه جاسوسی تبدیل شده است و ملت های جهان بعد از 34سال از انقلاب اسلامی به تزویر و دروغگویی آمریکا پی بردند.
  بابائیان اذعان داشت: آمریکا کشور ایران را منشاءشرارت ها می داند حال آنکه منشاء همه شرارت ها آمریکاست وآمریکا فکر می کند با فشارو تحریم های سنگین علیه ایران کشورما مجبور به تسلیم می شود حال آنکه ملت ایران برای حفظ انقلاب،پیشرفت اقتصاد و رفع تحریم ها لحظه ای تسلیم مستکبران به سرکردگی آمریکای جنایتکار نمی شود.


  • آبا ۱۸, ۱۳۹۲
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |