سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • فرهنگ مرگ بر آمریکا نشات گرفته ازفرهنگ قرآنی است
  «شبکه نیوز»حجت‌الاسلام عباس باباییان امام جمعه بابل‌کناردر خطبه‌های نماز جمعه بابل‌کنار بابیان اینکه فرهنگ مرگ بر آمریکا نشات گرفته از فرهنگ قرآنی است، گفت: در قرآن کریم بارها تاکید شده است که زمانی که انسان به کفر برسد و رفتارهای زورگویانه را در پیش بگیرد گفتن مرگ بر وی واجب است.

   

  به گزارش خبرنگارشبکه نیوزدربابل،حجت‌الاسلام عباس باباییان امام جمعه بابل‌کناردر خطبه‌های نماز جمعه بابل‌کنار بابیان اینکه فرهنگ مرگ بر آمریکا نشات گرفته از فرهنگ قرآنی است، گفت: در قرآن کریم بارها تاکید شده است که زمانی که انسان به کفر برسد و رفتارهای زورگویانه را در پیش بگیرد گفتن مرگ بر وی واجب است.

   

   

  وی ادامه داد: مردم خواستار رعایت حقوق ملت‌ها و خالی شدن سازمان ملل از لوث وجود مستکبران، زورگویان و متجاوزان هستند.

   

   

  این مسئول خاطرنشان کرد: وجود دشمن کینه‌توز نباید به دست غفلت و فراموشی سپرده شده و برخی‌ها نباید نفرت از آمریکا را فراموش کنند.

   

   

  خطیب جمعه بابل بیان داشت: آیات فراوانی در قرآن کریم، مرگ بر سلطه‌گران و مرگ بر مستکبران را تجویز می‌کند اما برخی‌ها می‌گویند، چرا شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهید، مگر مردم آمریکا با شما چه کردند.

   

   

  وی ادامه داد: در پاسخ این افراد باید گفت، شعار مرگ بر آمریکا شعار مرگ بر سیاست‌های مزدورانه، قلدری و زورگویان دولت آمریکا است و ما با مردم آمریکا کاری نداریم.

   

   

  امام جمعه بابل‌کنار با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا شعار جدیدی نیست و ما از سال 1342 شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهیم، تصریح کرد: در سال 1342 امام خمینی(ره) را به خاطر سردادن شعار مرگ بر آمریکا دستگیر کردند و قیام 15 خرداد را رقم زدند.

   

   

  امام جمعه بابل‌کنار همچنین بااشاره به سازمان ملل گفت: سازمان ملل یعنی سازمانی که برای مردم و ملت‌هاست، آیا واقعا این سازمان برای ملت‌هاست یا برای حمایت از افراد زورگو تلاش می‌کند.

   

   

  وی بابیان اینکه سازمان ملل دربست در اختیار قدرت‌های مستکبر است، گفت: بیشترین حق وتو را آمریکا به عنوان عضو دائم سازمان ملل به نفع اسرائیل دارد، آمریکا از همه کشورها باج می‌گیرد اما به اسرائیل باج می‌دهد.

   

   

  این مسئول بابیان اینکه سازمان ملل امروزی ابزار و وسیله‌ای در دست آمریکایی‌هاست، افزود: نخستین بند منشور سازمان ملل تامین عدالت و مقابله با متجاوز است، اما باید پرسید سازمان ملل در برقراری عدالت و تامین منافع ملت‌ها موفق بوده است.

   

   

  حجت‌الاسلام باباییان درپایان خاطرنشان کرد:از ناعدالتی سازمان ملل همین بس که این سازمان حق وتو را به کشورهای زورگو داده و پنج کشور به عنوان عضو دائمی سازمان ملل از این سازمان برای رسیدن به مقاصد و منافع پلید خود استفاده می‌کنند.  • آبا ۱۸, ۱۳۹۲
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |