شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • مهم‌ترین عامل توسعه داشتن اطلاعات دقیق از موانع است
  دبیر همایش توسعه اقتصادی بابلکنار:
  مهم‌ترین عامل توسعه داشتن اطلاعات دقیق از موانع است

  دبیر همایش توسعه اقتصادی و فرهنگی بابلکنار گفت: داشتن اطلاعات دقیق از موانع موجود مهم‌ترین عامل رشد و توسعه جامعه است که این اطلاعات دقیق در کشور ما مهیا نیست.

  به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، فرامرز ابوالحسنی بعدازظهر امروز در دومین نشست خبری همایش توسعه اقتصادی  و فرهنگی بابلکنار اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش شناخت موانع موجود در رشد و توسعه منطقه و کشف ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

  ابوالحسنی بیان داشت: این همایش فرصت مناسبی است تا این ظرفیت‌ها و راهکارهای مناسب ارائه شده در اختیار مدیران و مسئولان اجرایی قرار گرفته تا از آن برای اجرا بهتر طرح‌ها و پروژه‌ها استفاده کنند.

  وی با اشاره اینکه این همایش انعکاس خبری و تبلیغی بسیار وسیع‌تری نسبت به همایش‌های مشابه در استان داشته گفت: به لطف رسانه‌ها و اقدامات اساسی که در حاشیه این همایش صورت گرفته تاکنون با استقبال خوبی از سوی همه مردم مواجه بودیم.

  ابوالحسنی برگزاری این همایش را 100 درصد مردمی عنوان کرد و افزود: گرچه از کمک‌های دولتی نیز در حد کم استفاده کردیم ولی این همایش به صورت مشارکت و حمایت مردمی و خیران برگزار می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: برای مردمی کردن این همایش نشست‌های زیادی با دهیاران، شوراها، نمازگزاران و مردم منطقه انجام گرفت.

  این مسئول تصریح کرد: سود دست‌آوردهایی که خروجی این همایش است مستقیم شامل حال استان، شهرستان و مردم منطقه می‌شود و در راستای تحقق این امر تلاش زیادی صورت گرفت.

  دبیر همایش توسعه اقتصادی و فرهنگی بابلکنار گفت: برای بهتر برگزارشدن این همایش کمیته امنیتی در بخشداری به اتفاق مسئولان شهرستانی و بخشی برگزار شد.

  ابوالحسنی از ارسال مقالات ارزنده به دبیرخانه خبر داد و اذعان داشت: مقالات ارسالی از نظر کمی و کیفی در سطح بسیار مطلوبی قرار دارند که مسئولان ازاین مقالات در برنامه‌ریزی‌های آینده بهره ببرند.

  این مسئول چاپ مقالات به صورت کتاب بعد برگزاری همایش را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و گفت: این مقالات به صورت کتاب چاپ می‌شود که سند ماندگاری برای بخش و منطقه محسوب می‌شود.

  وی تصریح کرد: با تمام تدابیر اتخاذ شده درباره برگزاری بهترین همایش اما به دلیل مشکل فضا و سالن، احتمال مواجه با مشکل با توجه به نخستین تجربه برگزاری است که در همایش‌های بعدی رفع شود.  • آذر ۱۹, ۱۳۹۲
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |