سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
 • گالری تصاویر

  پیوندها
 • جلسه هئیت امناء بیمارستان 17 شهریور مرزی کلا (بابل کنار)ومسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل
   به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بابل کنار :جلسه هئیت امناء بیمارستان 17 شهریور مرزی کلا (بابل کنار)ومسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل در دفتر امام جمعه بابل کنار برگزار شد.

  در این جلسه ابتدا با تلاوتی چند از کلام الله قران کریم آغاز شد و در ادامه حاج آقا بابائیان امام جمعه بابل کنار ضمن تقدیر از حضور مدعوین گرامی در جلسه قدر انی نمود و اشاره کرد از آنجائیکه قدمت بیمارستان 17 شهریور مرزی کلا بیش از 42 سال میباشد و با تجویز بیماران از چند استان شمالی کشور در این بیمارستان انجام میگرفت متاسفانه با عدم تجهیز بروزدر امکانات و پرسنل آن در شرایط نامناسبی قرار گرفتهاست .
  بابائیان افزود : با وجود جمعیت سی هزار نفری منطقه بابل کنار و بلحاظ منطقه گردشگری و شرایط بالای جذب توریست را میشود به جمعیت
  آن افزود و فاصله روستاهای بابل کنار تا شهر بابل ، مسئولین میبایست نگاه ویژه ای به این مرکز داشته و از اعتبارات تخصیصی به این بیمارستان نهایت مساعدت را داشته باشند .
  امام جمعه بابل کنار ضمن تقدیر از خیرین این منطقه و اعضای هئیت امناء بیمارستان که تلاش وافری را در احداث و تکمیل این پروژه دارند از رئیس محترم دانشگاه خواست تا دانشگاه نسبت به تعهدات خود در تجهیز  امکانات پزشکی  ، عمل کند و مردم بابل کنار از این امکانات لازمه برخوردار گردند و امام جمعه بابل کنار در ادامه بطور کامل از مشکلات بیمارستان و زباله انجیلسی بیان نمود ونسبت به بررسی ویژه و تخصیص اعتبار لازم را از مسئولین مربوطه خواهان شد 
  درادامه خانم آقاتبار مدیر بیمارستان گزارشی از توسعه و مشکلات بیمارستان ارائه نمودند و اولویت ها را مطرح نمودند و خواستار رفع مشکلات آن شدند .
   دکتر ربیعی ریاست  دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل : ضمن تقدیر از امام جمعه بابل کنار و پیگیری های ایشان ، اشاره کردند آمادگی آن را دارند تا بیمارستان 17 شهریور مرزی کلا را تماما دراختیار پزشکان بابل کنار قرار دهند و موضوعات خواسته شده را قول پیگیری داده و همکاری خود را اعلام داشتند و همچنین  اورژانس 115 را موظف نمود تا همکاری تنگاتنگ با بیمارستان 17 شهریور مرزی کلا داشتنه باشد.
  در پایان جلسه اعضای جلسه بازدیدی از بیمارستان بعمل آوردند و بعد از بازدید طی جلسه ای به بررسی دوباره موضوعات به تناسبت اولویت تشکیل دادند.  • اسف ۲۱, ۱۳۹۲
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |